SALE
NEW

Promotie prijs 100 pcs Glasvezel Snelle Connector FTTH ESC250D SC UPC Connector enkel model ESC250D SC UPC snelle verbinding-in Glasvezel uitrustingen van Mobiele telefoons & telecommunicatie op AliExpress - 11.11_Dubbel 11Vrijgezellendag

Scroll to product details, material & care and sizing

$ 66.00

Add to cart Add to wishlist

  • Reusable Times : >10 times
  • Temperature : -40 ~ +85 C
  • Color : Blue
  • Model Number : ESC250D SC UPC FTTH Fiber Optic Fast Connector
  • Mode : single mode, multimode
  • Repeatability : 0.2dB
  • Quantity : 100PCS
  • Exchange : 0.2dB
  • Diameter : 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, Others
  • Merknaam : BLHLI
  • Grootte : 51*9*7.55mm
  • Fiber Type : Single Mode
  • Connector Type : SC/UPC
  • Modelnummer : ESC250D SC UPC